Wie is wie

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
31

Leden

Foto van Bert Blase Bert Blase (Raadsvoorzitter)
Foto van Stefan Brau Stefan Brau (plv. Raadsvoorzitter)
Foto van Falco Hoekstra Falco Hoekstra (2e plv. Raadsvoorzitter) vanaf 05-06-2018
Foto van mr. Liesbeth Schreiner mr. Liesbeth Schreiner (Raadsgriffier)
Foto van Anita Arissen Anita Arissen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Daniëlle Barhorst Daniëlle Barhorst (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Wesley Boer Wesley Boer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frank de Bont Frank de Bont (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Stefan Brau Stefan Brau (Raadslid)
Foto van Roxy van Dijk Roxy van Dijk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gijs Dirkmaat Gijs Dirkmaat (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Michael Feelders Michael Feelders (Raadslid)
Foto van Anja Grim Anja Grim (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Alex Harren Alex Harren (Raadslid)
Foto van Falco Hoekstra Falco Hoekstra (Raadslid)
Foto van Jasper John Jasper John (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Nuri Kevek Nuri Kevek (Raadslid)
Foto van Gea Klercq Gea Klercq (Raadslid)
Foto van Christiaan Kwint Christiaan Kwint (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Femke Lammerts Femke Lammerts (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Hudson Louis Hudson Louis (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Willem-Jan Mandersloot Willem-Jan Mandersloot (Raadslid) vanaf 27-03-2018
Foto van Milo Poland Milo Poland (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Joke van Ruitenbeek Joke van Ruitenbeek (Raadslid)
Foto van René Schoemaker René Schoemaker (Raadslid)
Foto van Nico Troost Nico Troost (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Hilke Verhagen Hilke Verhagen (Raadslid)
Foto van Sebastian Visser Sebastian Visser (Raadslid)
 

College

Orgaan informatie

Logo van College

Leden

Foto van Bert Blase Bert Blase (Burgemeester)
Foto van John Does John Does (Wethouder) vanaf 09-05-2018
Foto van Jan van der Starre Jan van der Starre (Wethouder) vanaf 09-05-2018
Foto van Alexander Meijer Alexander Meijer (Gemeentesecretaris a.i.)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van mr. Liesbeth Schreiner mr. Liesbeth Schreiner (Raadsgriffier)
Foto van Hans Wijnveen Hans Wijnveen (Raadsadviseur/ loco-griffier)
Foto van drs. Karin Hannink drs. Karin Hannink (Strategisch adviseur)
Foto van Shirley Wolkorte-Flijders Shirley Wolkorte-Flijders (Commissiegriffier)
Foto van Marja Bakker-Nobel Marja Bakker-Nobel (Griffiemedewerker)
Foto van Carola Smit Carola Smit (Griffiemedewerker)
 

HOP

Fractie informatie

Logo van HOP
Huidig aantal zetels
7

Leden

Foto van Monique Bankras-van der Klein Monique Bankras-van der Klein (Fractievoorzitter) vanaf 01-05-2018
Foto van Anita Arissen Anita Arissen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frank de Bont Frank de Bont (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Francis de Nijs-van Marle Francis de Nijs-van Marle (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van René Schoemaker René Schoemaker (Raadslid)
Foto van Hilke Verhagen Hilke Verhagen (Raadslid)
Foto van Kees Tesselaar Kees Tesselaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Gea Klercq Gea Klercq (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Jasper John Jasper John (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Nuri Kevek Nuri Kevek (Raadslid)
Foto van Mirjam Rijswijk-Swaalf Mirjam Rijswijk-Swaalf (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Falco Hoekstra Falco Hoekstra (Fractievoorzitter)
Foto van Wesley Boer Wesley Boer (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Alex Harren Alex Harren (Raadslid)
Foto van Femke Lammerts Femke Lammerts (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Véronique Wanst Véronique Wanst (Raadslid)
Foto van Robert Vermeulen Robert Vermeulen (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Michael Feelders Michael Feelders (Fractievoorzitter)
Foto van Roxy van Dijk Roxy van Dijk (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Anja Grim Anja Grim (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van David Gosselaar David Gosselaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Frank Reiber Frank Reiber (Commissielid)
 

Senioren Heerhugowaard

Fractie informatie

Logo van Senioren Heerhugowaard
Huidig aantal zetels
5

Leden

Foto van Annette Valent-Groot Annette Valent-Groot (Fractievoorzitter)
Foto van Gijs Dirkmaat Gijs Dirkmaat (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Willem-Jan Mandersloot Willem-Jan Mandersloot (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Joke van Ruitenbeek Joke van Ruitenbeek (Raadslid)
Foto van Nico Troost Nico Troost (Raadslid) vanaf 08-05-2018
Foto van Ellen Kerk Ellen Kerk (Commissielid)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Stefan Brau Stefan Brau (Fractievoorzitter)
Foto van Hudson Louis Hudson Louis (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jaap Koppelaar Jaap Koppelaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Trijntje Johanne Visser-Hogeterp Trijntje Johanne Visser-Hogeterp (Fractievoorzitter)
Foto van Benjamin Gillot Benjamin Gillot (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Auke Pool Auke Pool (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

Nederland Duurzaam

Fractie informatie

Logo van Nederland Duurzaam
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Sebastian Visser Sebastian Visser (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Milo Poland Milo Poland (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Yannick van Amerongen Yannick van Amerongen (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Mike Douma Mike Douma (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
2

Leden

Foto van Christiaan Kwint Christiaan Kwint (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2018
Foto van Daniëlle Barhorst Daniëlle Barhorst (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Pieter-Jan de Groot Pieter-Jan de Groot (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Roy Korbijn Roy Korbijn (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Monique Bankras-van der Klein Monique Bankras-van der Klein (Fractievoorzitter) vanaf 01-05-2018
Foto van Michael Feelders Michael Feelders (Fractievoorzitter)
Foto van Falco Hoekstra Falco Hoekstra (Fractievoorzitter)
Foto van Gea Klercq Gea Klercq (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Christiaan Kwint Christiaan Kwint (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Annette Valent-Groot Annette Valent-Groot (Fractievoorzitter)
Foto van Sebastian Visser Sebastian Visser (Fractievoorzitter)
Foto van Trijntje Johanne Visser-Hogeterp Trijntje Johanne Visser-Hogeterp (Fractievoorzitter)
Foto van Stefan Brau Stefan Brau (Lid Raadsconvent)
Foto van Bert Blase Bert Blase (Raadsvoorzitter)
Foto van mr. Liesbeth Schreiner mr. Liesbeth Schreiner (Raadsgriffier)
 

Rekenkamer

Commissie informatie

Logo van Rekenkamer

nvt

Leden

Foto van Hans Oostendorp Hans Oostendorp (Voorzitter commissie)
 

Commissieleden niet-raadslid

Commissie informatie

Logo van Commissieleden niet-raadslid

nvt

Leden

Foto van Yannick van Amerongen Yannick van Amerongen (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Mike Douma Mike Douma (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Benjamin Gillot Benjamin Gillot (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van David Gosselaar David Gosselaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Pieter-Jan de Groot Pieter-Jan de Groot (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Ellen Kerk Ellen Kerk (Commissielid)
Foto van Jaap Koppelaar Jaap Koppelaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Roy Korbijn Roy Korbijn (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Auke Pool Auke Pool (Commissielid)
Foto van Frank Reiber Frank Reiber (Commissielid)
Foto van Mirjam Rijswijk-Swaalf Mirjam Rijswijk-Swaalf (Commissielid)
Foto van Kees Tesselaar Kees Tesselaar (Commissielid) vanaf 08-05-2018
Foto van Robert Vermeulen Robert Vermeulen (Commissielid) vanaf 08-05-2018
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van Alex Harren Alex Harren (Raadsvoorzitter)
Foto van Frank de Bont Frank de Bont (Raadslid)
Foto van Anja Grim Anja Grim (Raadslid)
Foto van Hudson Louis Hudson Louis (Raadslid)
Foto van Nico Troost Nico Troost (Raadslid)